شرکت با سیتم های پخش مویرگی مدرن
آدرس دفتر مرکزی
تهران - سعادت آباد - میدان کاج - پلاک 7 - واحد 10
شنبه-جمعه: 07:00 - 17:00
 

شرکت پخش آزاد تجارت ارس سابقه طولانی و موفق در صادرات کالاهایی اعم از مواد اولیه پتروشیمی - انواع مواد کانی معدنی علی الخصوص فروآلیاژ ها - انواع خشکبار به کشورهای آسیای میانه و غرب آسیا - اروپا و نقاط مختلف جهان را دارد .

صادرات فروآلیاژها ( فروسیلیس )
به گزارش ایرنا، اوایل دهه 70 بود که صنعت فروآلیاژها در کشور به چرخه تولید وارد شد و در سال های 73 تا 74 تنها 2 واحد فروسیلیس توسط کشورهای آلمان و نروژ در شهرهای ازنا و سمنان ایران تولید خود را آغاز کردند و تا سال 90 هیچ واحد صنعتی در این زمینه فعالیتی نداشت.
آمارهای موجود نشان می‌دهد که در سال ۱۳۹۱ بیشترین حجم صادرات فروآلیاژها از کشور مربوط به فروسیلیسیوم به میزان حدود ۷۵۰۰ تن بوده است. ضمن اینکه مقادیر اندکی هم در سال قبل صادرات فرومنگنز، فروسیلیکو منگنز و فروکروم داشتیم. در هشت ماهه امسال نیز صادرات فروسیلیسیوم به حدود ۵۳۰۰ تن رسید. از سوی دیگر بیشترین حجم واردات فروآلیاژها در سال ۱۳۹۱ مربوط به فرومنگنز به میزان بیش از ۷۰ هزار تن بود. سال قبل حدود ۵۸۰۰ تن فروسیلیسیوم، حدود ۲۱۰۰ تن فروسیلیکومنگنز و حدود ۱۳۰۰ تن فروکروم نیز وارد کشور شد. در هشت ماهه امسال نیز مطابق انتظار بیشترین حجم واردات با بیش از ۱۰۰ هزار تن مربوط به فرومنگنز بوده است.

صادرات مواد اولیه پتروشیمی
شرکت پخش آزاد تجارت ارس در زمینه صادرات مواد اولیه پتروشیمی اعم از F7000 - 209AA - 2420H - 2420D به کشورهای ترکیه - ارمنستان - آذربایجان - گرجستان و ... فعالیت دارد.
صادرات شوینده و بهداشتی
این شرکت در بخش صادرات مواد شوینده و بهداشتی با برند FREESIA در قالب مایع ظرفشویی و مایع دستشویی به کشورهای همسایه فعالیت دارد.

img_divider

مایع ظرفشویی فریزیا در چهار رایحه توسط این شرکت تولید و به کشورهای همسایه صادر میگردد.
این شرکت صادرات خود را در قالب فروآلیاژها (فروسیلیس ) به کشورهای همسایه انجام میدهد.
این شرکت در بخش صادرات مواد اولیه پتروشیمی به کشورهای همسایه فعالیت دارد.

مزایای اصلی خدمات

شرکت پخش آزاد تجارت ارس

  
 
 
 

علاقه مند به این سرویس هستید؟ رزرو وقت